Molibden plaka  »

Chrome Molybdenum Steel Plate

Chrome Molybdenum Steel Plate
 Chinatungsten Online mini site tarafından sunulan tungsten alaşım karşı olan profesyonel Bu web. .....
>> eDaha fazla
ev>>Krom molibden çelik levha

Krom molibden çelik levha

Krom Molibden çelik levha (genellikle Krom Moly olarak sektöründe anılacaktır) özellikle petrol ve gaz endüstrisi, nükleer sanayi ve fosil yakıt santralleri uygulamalar geniş bir yelpazede kullanılmaktadır.Molibden artan gücü ve krom mükemmel korozyon direnci ve oksidasyon kolaylaştırır iken daha yüksek çalışma sıcaklıkları sağlar.

Molibden ve krom kombinasyonu ile, krom molibden çelik levha yüksek sıcaklık çekme dayanımı ve anti-korozif özellikleri özelliklerini sahibi; Dahası, krom molibden de tuzlu su uygulamalarında oldukça etkilidir.

Karışımı molibden ve krom birlikte, biz kendi yararları göz önünde bulundurmalısınız. Krom ve molibden ayrı ayrı düşük alaşımlı çelik sertleşebilirlik artırmak hem de. Önemli sinerjik etkileri, henüz tam olarak tanımlanmamış, aynı zamanda Cr (Krom) ve Mo (Molibden) tek elemanlarının yerine kullanılan oluşabilir.

Krom korozyon ve oksidasyon, yüksek sıcaklık mukavemeti ve aşınma direnci direnç getiriyor. Molibden belirli bir sertleşebilirlik korumaya yardımcı olur ve yüksek sıcaklık çekme ve sürünme güçlü artırır. Bu sınıflarda genellikle belirtilen özellikleri ısı-tedavi edilir.

Krom molibden çelik levha (- krom - molibden - Çelik - plaka resim) Uygulamaları

flanşlar
eşanjör
Yüksek ısı boruları
boru kelepçeleri
basınçlı kaplar
vanalar

Firmamız, biz krom molibden çelik levha geniş bir yelpazesi sunabilir, çünkü, bu alanda faydaları çok var: yıllık tecrübesi, plaka genişliği ve kalınlığı uygun.

Eğer krom molibden çelik levha veya diğer ilgili molibden ürünleri herhangi bir ilgi var, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com or by telephone: 86 592 512 9696.

Inquiry| Feedback | Suggestion | Comment

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email: sales@chinatungsten.com
Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备05002525号-1
Copyright©1997 - 2013 ChinaTungsten Online All Rights Reserved