Molibden plaka  »

Molybdenum Dri Plate

Molybdenum Dri Plate
 Chinatungsten Online mini site tarafından sunulan tungsten alaşım karşı olan profesyonel Bu web. .....
>> eDaha fazla
ev>>Kuru Molibden plaka

Kuru Molibden plaka

Molibden kuru plakalı yanıcı olmayan çözücü içinde dağınık bir molibden disülfit yağıdır. Bu, aşırı basınç, yüksek sıcaklık kurutma maddesi arzu edilen uygulamalar için tasarlanmıştır.

Molibden kuru plakalı bağlı yüzeyi temiz ve kuru olmalıdır.

Molibden kuru plaka yanıcı olmayan çözücü, düzgün bir kaplama elde edilebilir, böylece molibden disülfit dağıtmak için bir taşıyıcı olarak kullanılır. Saniyede Bu yanmaz çözücü kurur bir yapışık (toz ve kir geçirmez) molibden disülfit kuru yağlama filmi oluşturur. Bir kez bir uzun ömürlü bir katı yağ filmi oluşturmak üzere metal yüzey için metal yüzeyinin molibden disülfit plakalar kendi üzerine dağıttı. Bu katı yağlayıcı filmi böylece metal yüzeyler yüksek şok yük ve aşırı basınç dönemlerinde gerekli koruma sağlayan, kare inç 500,000 kilo baskılara kadar dayanacaktır.

Molibden disülfit katı yağlayıcı plakası da sürtünmeyi azaltmaya yardımcı olur. Düşük aşınma, temas alanı sıcaklıklarda bir azalma ve gurur kırıcı, ele geçirmek ve metallerin sürtünme önlenmesinde sürtünme sonuçlarında bu düşüş. Bu artan ekipman ömrü ve daha az kesinti sırayla sonuçları.

Kaydırıcı, açıklaması, fırın, fırın ve fırın zincirleri, konveyör zincirleri, fiş ve dişli göstergeleri ve kalıp sıcak bölge rulman yağlama kauçuk, röle ve anahtarlar: Molibden kuru plakalı aşağıdaki uygulamalar için aşırı basınç ve yüksek sıcaklık yağ olarak tavsiye edilir , otomotiv ve endüstriyel conta kaplamalar, takım tezgahı yolları ve montaj ve basın uydurma, matkaplar, musluklar ve ölür, dişli bağlantıları ve keçe yağ yastıkları emprenye.

Molibden kuru plaka da standart tabanca, fırça veya daldırma yöntemleri ya ile uygulanabilir.

Moly Dri-Plaka aşırı basınç, yüksek sıcaklık kuru yağ arzu edilir uygulamalar için tasarlanmıştır (resim-molibden-dri-plaka)

Eğer Molibden kuru levha veya diğer ilgili molibden ürünleri herhangi bir ilgi var, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com or by telephone: 86 592 512 9696.

Inquiry| Feedback | Suggestion | Comment

Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email: sales@chinatungsten.com
Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备05002525号-1
Copyright©1997 - 2013 ChinaTungsten Online All Rights Reserved